Výmena a vrátenie tovaru

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý je potrebné vymeniť za inú veľkosť, inú farbu, alebo ho chcete vrátiť, do 30 kalendárnych dní* od prevzatia zásielky, na to máte nárok bez udania dôvodu. Ak však koniec tohto obdobia pripadne na deň pracovného pokoja, lehota sa predlžuje do nasledujúceho pracovného dňa.

V prípade výmeny pokiaľ nový tovar je skladom, balíček obratom zasielame po spracovaní. Pokiaľ tovar na výmenu skladom nie je, budeme Vás kontaktovať emailovou správou, alebo telefonicky.

 

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť a požadujete vrátenie kúpnej ceny, máte na to nárok podľa § 12 odst. 1 zákona 108/2000 o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji. Môžete tak urobiť do 30 kalendárnych dní* odo dňa prevzatia tovaru bez uvedenia dôvodu. V prípade vrátenia tovaru, peniaze štandardne vraciame do 14 dní od spracovania reklamácie.

* Pre podnikateľov: Tento nárok sa nevzťahuje na nákup v súvislosti s vašou podnikateľskou činnosťou (o čom rozhoduje uvedenie IČO na nákupnom doklade), nakoľko obchodný zákonník túto možnosť neumožňuje.

Dokumenty na stiahnutie:

Formulár pre výmenu, vrátenie či reklamáciu tovaru.pdf (veľkosť 1 MB)