Výmena a vrátenie tovaru

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý je potrebné vymeniť za inú veľkosť, inú farbu, alebo ho chcete vrátiť, do 30 kalendárnych dní* od prevzatia zásielky, na to máte nárok bez udania dôvodu. Ak však koniec tohto obdobia pripadne na deň pracovného pokoja, lehota sa predlžuje do nasledujúceho pracovného dňa.

V prípade výmeny pokiaľ nový tovar je skladom, balíček obratom zasielame po spracovaní. Pokiaľ tovar na výmenu skladom nie je, budeme Vás kontaktovať emailovou správou, alebo telefonicky.

 

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť a požadujete vrátenie kúpnej ceny, máte na to nárok podľa § 12 odst. 1 zákona 108/2000 o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji. Môžete tak urobiť do 30 kalendárnych dní* odo dňa prevzatia tovaru bez uvedenia dôvodu. V prípade vrátenia tovaru, peniaze štandardne vraciame do 14 dní od spracovania reklamácie.

* Pre podnikateľov: Tento nárok sa nevzťahuje na nákup v súvislosti s vašou podnikateľskou činnosťou (o čom rozhoduje uvedenie IČO na nákupnom doklade), nakoľko obchodný zákonník túto možnosť neumožňuje.

Dokumenty na stiahnutie:

Formulár pre výmenu, vrátenie či reklamáciu tovaru.pdf (veľkosť 1 MB)