Zlatá borovička s paštétami

Kód: 67
Neohodnotené
54,90 € 45,75 € bez DPH

Sada pre mäsojedákov, skôr pre pánov, balenie sme ladili do tmavej, elegantnej farby. Sada ponúka skvelé bio produkty vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve na Slovensku a k tomu mimoriadnu kvalitu Zlatej Borovičky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Po otvorení by sa mala spotrebovať do 3 dní, no po našej skúsenosti tak dlho odložená neostane. Keďže sa jedná o kvalitný mäsový bio produkt, doporučujeme osobný odber tejto delikatesy priamo u nás na predajni, alebo vyčkajte na chladnejšie dni ....

Nátierka tatárska z mangalice - Zloženie: 49,9% bio bravčové mäso z mangalice, 16,6% voda, 10,8% bio údená sedliacka šunka z mangalice, 7% bio paradajkový pretlak, 5,8% bio cibuľa, 5% bio lečo, 3,3% bio horčica, 1,1% jedlá soľ, 0,5% bio koreniny (čierne korenie, muškátový orech, nové korenie, chilli, cesnak sušený). Vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve na Slovensku. Skladujte pri teplote: od 0°C do +4°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hod.Určené na priamy konzum. Dátum minimálnej spotreby je 6 mesiacov od dátumu plnenia.

Pochúťka z mangalicovej masti - živočíšny tuk. Zloženie: 73,2% bio masť z mangalice, 22,0% bio oškvarky z mangalice, 3,6% bio cibuľa, 1,2% jedlá soľ.Vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve na Slovensku.Skladujte pri teplote: od 0°C do +7°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hod. Určené na priamy konzum. Dátum minimálnej spotreby je 6 mesiacov od dátumu plnenia.

Nátierka z údeného mäsa z mangalice - Zloženie: 40,6% bio bravčové mäso z mangalice, 19,3% voda, 13,5% bio slanina z mangalice, 11,6% bio údená sedliacka šunka z mangalice, 4,8% bio vnútorný tuk z mangalice, 3,9% bio koža z mangalice, 3% bio paradajkový pretlak, 1,9% bio cibuľa, 0,7% jedlá soľ, 0,6% bio horčica, 0,1% bio koreniny (muškátový orech, sladká paprika). Vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve na Slovensku. Skladujte pri teplote: od 0°C do +4°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hod. Dátum minimálnej spotreby je 6 mesiacov od dátumu plnenia.

Zlatá Borovička - Objem: 0,7l, obsah alkoholu: 40%. Základnou surovinou pri výrobe je veľmi jemný lieh, ktorý sa vyrába jedinečným spôsobom len pre Zlatú Cassovia Borovičku. Fermentáciou bobúľ borievky cédrovitej (Juniperus oxicedris) a následnou destiláciou sa destilát obohacuje vzácnymi chuťovými a vonnými látkami. Extrakty z borievky dodávajú borovičke výnimočnú zlatú farbu a zjemňujú jej chuť. Výnimočný dizajn len umocňuje mimoriadnu kvalitu výrobku. Zlatá Cassovia Borovička patrí medzi najkvalitnejšie liehoviny na trhu. Dátum spotreby: neobmedzene.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady pre mužov
Hmotnosť: 3 kg
Balenie: Nátierka z údeného mäsa z mangalice, pochúťka z mangalicovej masti - živočíšny tuk, nátierka tatárska z mangalice, zlatá Borovička objem 0,7 l, obsah alk. 40%
Krajina pôvodu: Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: