Varené víno s korením - zlatá

Kód: 151
Neohodnotené
22,10 € 18,42 € bez DPH

Doprajte si chvíľku pohody,

oddýchnite si, relaxujte s vôňou škorice, klinčekov, pomaranča, s teplým červeným vínom pri sviečke...

Detailné informácie

Podrobný popis

Frankovka modrá - akostné víno červené suché s prívlastkom neskorý zber 2017 Malokarpatská vinohradnícka oblasť. Víno s chráneným označením pôvodu. Magické, tmavočervené médium s rubínovými plamienkami, snúbiace sa s príjemnou vôňou zrelého bobuľového ovocia a škorice. Extraktívna, odrodovo čistá frankovka zo slnečných malokarpatských svahov, má uhladené ovocné tóny, plnú vyváženú chuť s harmonickými trieslovinami a jemnou kyselinkou. Obsahuje oxid sírečitý. Podávajte pri teplote 10 - 12 C. Objem: 0,7l. Obsah alk.: 13,5%. Spotreba: neobmedzene. Vyrobené na Slovensku.

Korenie na varené víno - Zloženie: škorica čínska rez, klinček celý, pomaranč oplodie. Hmotnosť: 50g. Príprava: Dávkujeme polovicu lyžičky zmesi na 250ml studeného vína, privedieme tesne pod bod varu a necháme vylúhovať podľa chuti, cca 5 min. Obsah sáčku pred každým použitím premiešajte. Uchovajte v suchu a teplote do 25´C. Minimálna dátum spotreby je 12 mesiacov od dátumu plnenia. Vyrobené v ČR. 

Sviečka z palmového vosku, s motívom. Ručne vyrobená. Výrobca: ADDY Slovakia s.r.o. Brezno. Vyrobené na Slovensku.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Hmotnosť: 1.9 kg
Balenie: Červené vínko Frankovka modrá 0,75l Zmes korenia na varené vínko 50g Ručne vyrobená sviečka s motívom, rozmer: 12,5x5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: