Slivovicová sada

Kód: 101
1 hodnotenie
28,90 € 24,08 € bez DPH

"Drozdy a hrdličky, chystajte pesničky ..."

Už naši predkovia vedeli, že plody sliviek dokážu účinne pomôcť pri tráviacich problémoch, pri bolesti hrdla, prechladnutí, alebo posilniť imunitu - ako sa ľudovo povie, "vypáliť červíka".

Detailné informácie

Podrobný popis

Niektoré z týchto vlastností si zachovali aj vo svojej tekutej podobe. Najmä z tohto dôvodu Vám ponúkame pravú slovenskú slivovicu, ktorej konzumácia v malých množstvách je na zdravie!

Slovenská slivovica - Zloženie: liehovina nažltlej farby s prirodzenou slivkovou vôňou, vyrobená podľa starej receptúry z čistého destilátu, získaného z najlepších odrôd sliviek pokročilej zrelosti. Obsah alkoholu: 40%, objem: 0,2 l. Spotreba: neobmedzene. Vyrobené na Slovensku.

Kvetový med 250g amfora - Dátum minimálnej trvanlivosti je 3 roky od dátumu plnenia. Skladovať pri teplote do 25°C, chrániť pred slnkom. Vyrobené na Slovensku.

Lahôdkový čaj - Príjemný a lahodný ovocno-bylinný osviežujúci nápoj vhodný na denné používanie. Sladiť medom. Zloženie: baza čierna, ruža šípková, jarabina vtáčia, jabloň domáca, dúška tymiánová, medovka lekárska. Jednu polievkovú lyžicu zaliať šálkou vriacej vody. Piť teplý niekoľkokrát denne. Lúhovať 10-15 minút. Balenie: 50 g. Dátum minimálnej spotreby je 2 roky od dátumu plnenia. Vyrobené na Slovensku. Dodávateľ: ADDY Slovakia s.r.o., Clementisa 5, Brezno, SR

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Hmotnosť: 1.35 kg
Balenie: Slovenská slivovica, objem: 0,2l, obsah alkoholu: 40% Kvetový med, 250g Lahôdkový čaj, 50g Bednička s rozmermi: 38x8x9cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: