Sladká krabička

Kód: 148
Neohodnotené
20,70 € 17,25 € bez DPH

Darujte sladkú sadu, maškrtníci si prídu na svoje...

Neskutočne chutný výber. Nebudete vedieť, čo skôr otvoriť. Vyskúšajte sirupy vyrobené podľa receptov našich babičiek, čiže: žiadne konzervanty, dochucovadlá či arómy, hustý, s vysokým podielom 100% ovocia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Želé cukríky 70g - malinové: Zloženie: cukor, malina 38%, jablko, agar agar, kyselina citrónová. Vysoký podiel ovocia s dužinou, bez aróm a konzervantov. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, uchovávajte v suchu. Vyrobené v EÚ. 

Malinová pečenáda 165ml -Tepelne upravená pomazánka zo zmesi ovocia, korenia a cukru, bez chemickej konzervácie. Chrániť pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Po otv. skladovať v chlade a spotrebovať do 3 dní. Vyrobené v SR. 

Malinový sirup 200ml - Zloženie: cukor, voda, malina 35%. Doporučené riedenie: 1 diel sirupu na 5 dielov vody. Po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 3 dní. Vyrobené v EÚ. 

Lipový sirup s citrónovou trávou 200ml - Zloženie: cukor, voda, 12% vodný macerát kvetu lipy, 4% vodný macerát citrónovej trávy, citrónová šťava. Doporučené riedenie: 1 diel sirupu na 8 dielov vody. Po otvorení uchovajte v chlade a spotr. do 3 dní. Vyrobené v EÚ. Dátum spotreby: 01/2023 Distribútor: Addy Slovakia s.r.o., Clementisa 5, Brezno, SR

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Hmotnosť: 1.5 kg
Balenie: Malinový sirup 0,2l Lipový sirup s citrónovou trávou 0,2l ,Malinovú pečenádu 165ml Želé cukríky - malina 70g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: