Pečený čaj 3 ks v balení

Kód: 784
Neohodnotené
9,90 € 8,25 € bez DPH

Vychutnajte si lahodný ovocný nápoj s kúskami ovocia. Príprava je veľmi jednoduchá, stačí obsah pohárika vyliať do šálky 0,25 l a zaliať horúcou vodou. Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá, ani arómy.

Nech sa páči, pečený čajík...

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje:

  • Pečený čaj Višňa s kardamonom a griotkou
  • Pečený čaj Slivka s badiánom a slivovicou
  • Pečený čaj Marhuľa so škoricou a marhuľovicou
  • Objem: 3 x 55ml

*Výrobok obsahuje alkohol.

Popis produktu:

Višňa s kardamonom a griotkou: Zloženie: Min. 45% ovocného podielu višňa, voda, cukor, min. 12% griotka (višňová šťava, cukor, lieh, čerešňový destilát, kyselina citrónová, aróma), vodka (lieh, cukor, zjemňujúce prísady), jablko, jahoda, ostružina, kardamon. Obsah alkoholu: 10%. Skladovať v tme. Dátum minimálnej trvanlivosti je 12 mesiacov od dátumu plnenia. Vyrobené v ČR.

Slivka s badiánom a slivovicou: Zloženie: Min. 25%, slivovica (etanol, slivkový destilát), min. 45%, ovocného podielu slivka, voda, cukor, jablko, červené ríbezle, badián. Obsah alkoholu: 10%. Skladovať v tme. Dátum minimálnej trvanlivosti je 12 mesiacov od dátumu plnenia. Vyrobené v ČR. 

Marhuľa so škoricou a marhuľovicou: Zloženie: Min. 25% marhuľovice (lieh, cukor, marhuľová aroma), min. 45% ovocného podielu marhuľa, voda, cukor, jablko, višňa, červené ríbezle, škorica.  Obsah alkoholu: 10%. Skladovať v tme. Dátum minimálnej trvanlivosti je 12 mesiacov od dátumu plnenia. Vyrobené v ČR. 

Distribútor: Addy Slovakia s.r.o., Clementisa 5, Brezno, SR

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: