Miniatúrky v krabici

Kód: 73/MOD 73/ZEL 73/CER Zvoľte variant
Neohodnotené
20,90 € 17,42 € bez DPH
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Spojenie tradičných chutí, ľudového motívu a šikovných rúk

Táto radosť v darčekovej krabičke ľahko poletí aj na vzdialenejšie miesta, balenie s miniatúrkami spĺňa kritériá leteckej prepravy. Vhodný darček aj na formálnejšie príležitosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spišská borovička - Obsah alkoholu: 40% Balenie: 40ml. Zloženie: destilát z vyberaných plodov červeného jalovca, veľmi kvalitný lieh, voda. Spotreba: neobmedzene. 

Gazdovská slivovica - Obsah alkoholu: 52% Balenie: 40ml. Zloženie: liehovina nažltlej farby s prirodzenou slivkovou vôňou, vyrobená podľa starej slovenskej receptúry z čistého destilátu, získaného z najlepších odrôd sliviek pokročilej zrelosti. Spotreba: neobmedzene.  

Kvetový med 120g amfora - Dátum minimálnej trvanlivosti je 3 roky od dátumu plnenia. Skladovať pri teplote do 25°C, chrániť pred slnkom. 

Šípková nátierka 120g - Zloženie: šípková dreň 64%, fruktóza, kyselina citrónová, pektín. 80g ovocia na 100g. Množstvo cukru max. 50g na 100g. Bez repného cukru. Chrániť pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Dátum minimálnej trvanlivosti je 2 roky od dátumu plnenia. Po otvorení skladovať v chlade, spotrebovať do 3 dní. Sterilizovaná. Bez chemickej konzervácie.
Distribútor: Addy Slovakia s.r.o., Clementisa 5, Brezno, SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: