Letná bylinková sada

Kód: 121
Neohodnotené
32 € 26,67 € bez DPH

"Ej, leto, leto, leto horúce, páslo dievča volky na lúce..."

Bylinková pohoda, ručne spracovaný sirup, vyrobený podľa starých postupov, bez akýchkoľvek chemických prídavkov. Vďaka medovke, lipe, ibišteku a čiernej baze pôsobí priaznivo na dýchacie a močové cesty.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes bylín navodzuje pohodu a dobrú náladu. Kedysi bolo leto o kosení trávy, hrabaní sena, pasení statku na lúkach. Dnes je to čas oddychu. Tento darček prináša do duše aj tela pozitívnu energiu, pohodu a pocit domova, v podobe slovenských pamiatok na balení. 

Bylinný sirup - objem 0,2l, Zloženie: medovka, lipa, ibištek, čierna baza. Cukor (glukóza 30 g, fruktóza 24 g, sacharóza 16 g v 100 g výrobku), bylinný výťažok, jablčný ocot, ocot, voda. Pôsobia priaznivo na dýchacie a močové cesty. Minimálny dátum trvanlivosti je 2 roky od dátumu plnenia. Vyrobené v ČR. 

Slivovica - Zloženie: liehovina nažltlej farby s prirodzenou slivkovou vôňou, vyrobená podľa starej slovenskej receptúry z čistého destilátu, získaného z najlepších odrôd sliviek pokročilej zrelosti. Obsah alkoholu: 40%, objem: 0,2 l. Spotreba: neobmedzene. Vyrobené na Slovensku. 

Lahôdkový čaj - Príjemný a lahodný ovocno-bylinný osviežujúci nápoj vhodný na denné používanie. Sladiť medom. Zloženie: baza čierna, ruža šípová, jarabina vtáčia, jabloň domáca, dúška tymiánová, medovka lekárska. Jednu polievkovú lyžicu zaliať šálkou vriacej vody. Piť teplý niekoľkokrát denne. Lúhovať 10-15 minút. Balenie: 15 g. Dátum minimálnej trvanlivosti je 2 roky od dátumu plnenia. Vyrobené na Slovensku. 

Kvetový med 100 ml amfora - Dátum minimálnej trvanlivosti je 3 roky od dátumu plnenia. Skladovať pri teplote do 25°C, chrániť pred slnkom. Vyrobené na Slovensku. 

Mentolové cukríky bez cukru - Zloženie: sorbitol, magnézium, pepermint. príchuť, mentol, aspartam, umelé sladidlo (acesulfan), stabilizátor (Stearate). Balenie: 12g. Vyrobené v Číne. Distribútor: Addy Slovakia s.r.o., Clementisa 5, Brezno, SR

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Hmotnosť: 1.95 kg
Balenie: Sirup z liečivých byliniek, 0,2l Slovenskú slivovicu 0,2l, 40% alk. Lahôdkový čaj 15g Kvetový medík 125g Mentolové cukríky 12g Keramické srdiečko,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: