Elixír šťastia a radosti

Kód: 58
2 hodnotenia
34,60 € 28,83 € bez DPH

Premeňte sa na starovekého alchymistu, namiešajte si svoj vlastný elixír,

po ktorom budete prekypovať šťastím, krásou a rozumom. My Vám dodáme ingrediencie a Vy zabezpečíte výrobu. Ale pozor! Bez srdca to nebude ono!
Zmiešajte s láskou všetky tieto zložky a pozorujte ich blahodarný účinok na Vaše telo i myseľ. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak budete postupovať podľa priloženého receptu, vyrobíte si ozajstný elixír, ktorý môžete konzumovať hneď, ale čím dlhšie ho necháte macerovať, tým bude chutnejší... Pri kombinovaní chutí sme si dali záležať. Je vhodný k narodeninám, ale aj na formálnejšie príležitosti. 

Vodka - Obsah alkoholu: 40%. Balenie: 0,5 l. Exkluzívna liehovina vyrobená jedinečným spôsobom z vysokokvalitného a jemného liehu, ktorý zaručuje výrobku lahodnú chuť a nezameniteľnú charakteristickú vôňu. Spotreba: neobmedzene. Vyrobené na Slovensku.

Kvetový med 100 ml amfora - Dátum minimálnej trvanlivosti je 3 roky od dátumu plnenia. Skladovať pri teplote do 25°C, chrániť pred slnkom. Vyrobené na Slovensku.

Zmes bylín - balenie 10g: bylinky: Archangelika lekárska, Ďumbier lekársky, Šafran siaty, Rozmarín lekársky, Bedrovník sušený, Borievka obyčajná. Dátum minimálnej trvanlivosti je 2 roky od dátumu plnenia. Distribútor: Addy Slovakia s.r.o., Clementisa 5, Brezno, Slovenská republika

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady pre mužov
Hmotnosť: 1.95 kg
Balenie: Vodka 0,5l alk. 40%, Zmes bylín 10g, Med kvetový 120g amfora, bednička 19,5x34cm
Krajina pôvodu: Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: